Wynajem sprzętu na targi - nasze auto na Expo XXI w Warszawie
Obsługujemy targi w całej Polsce i Europie – nasze auto na Expo XXI w Warszawie

Jakie targi obsługujemy – zakres działania

Wynajmujemy sprzęt multimedialny i konferencyjny oraz zapewniamy obsługę techniczną na targach w całej Polsce i Europie. Z uwagi na to, że siedziba naszej firmy mieści się w Warszawie, regularnie zaopatrujemy wystawców i organizatorów targów na Expo XXI, MT Polska, Stadionie Narodowym, czy w Pałacu Kultury. Sprzęt dowozimy także na Międzynarodowe Targi Poznańskie, Targi Kielce, czy do Amber Expo w Gdańsku. Nasz sprzęt pojawia się także na Messe Berlin, Koelnmesse, czy Bologna Fiere.

Jaki sprzęt wypożyczamy na targi

Dostawa sprzętu na Targi AgroShow
Dostawa sprzętu na targi Agro Show pod Poznaniem – na stoisku Klienta zamontowaliśmy 10 plazm oraz przygotowaliśmy pliki wideo

Jako że jesteśmy firmą AV koncentrujemy się na sprzęcie audio-wideo: telewizory plazmowe, LCD, LED, ścianki wideo (video-wall, plazmy bezszwowe), projektory multimedialny. Wykorzystujemy także trawersy (kratownice) do budowy stoisk, czy podwieszania sprzętu. W swojej ofercie posiadamy także nagłośnienie: kolumny aktywny, mikrofony bezprzewodowe nagłowne itp. oraz oświetlenie: ruchome głowy, reflektory PAR, listwy LED bar i wiele innego sprzętu.

Zabudowa targowa w PKiN w Warszawie
Kompletne przygotowanie stoiska targowego: 6 plazm, kratownica na wysokość 4m, ruchome głowy, oświetlenie LED

Jak rozpocząć współpracę?

Z niecierpliwością czekamy na Państwa zapytania ofertowe dotyczące dostawy sprzętu AV na targi. Do współpracy zapraszamy zarówno wystawców jak i organizatorów targów. Pierwszym krokiem jest kontakt z nami. Najlepiej jest przesłać zapytanie na adres info (małpka) rentim.pl . Jeżeli posiadają Państwo rysunki techniczne stoisk prosimy o ich dołączenie. W razie jakichkolwiek pytań czy wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji pod podanym wyżej adresem email, bądź telefonicznie, tel. 505-804-100.

Pełne dane kontaktowe znajdziecie Państwo pod tym linkiem.