Transport sprzętu na konferencje - cała Polska
Obsługujemy konferencje w całej Polsce, korzystamy z własnego transportu

Zasięg działania

Usługi technicznej obsługi konferencji świadczymy na terenie całej Polski, w szczególności w największych miastach: w Warszawie, gdzie mieści się nasza centrala, a także w Poznaniu, Łodzi, Gdańsku, Wrocławiu, Katowicach. Z uwagi na rozmieszczenie ośrodków konferencyjno-hotelowych poza obszarami miejskimi obsługujemy także konferencje w miejscowościach takich jak Rawa Mazowiecka, Serock bądź Jachranka.

Rodzaje obsługiwanych konferencji

Obsługujemy wszelkiego typy konferencje. Zajmujemy się obsługą techniczną konferencji naukowych, konferencji prasowych, konferencji tematycznych np. konferencji medycznych, czy konferencji motoryzacyjnych. Dzięki temu, że wszyscy nasi pracownicy oraz współpracownicy komunikują się w języku angielskim a kadra zarządzająca komunikuje się biegle w językach angielskim i niemieckim jesteśmy w stanie obsłużyć także konferencje międzynarodowe.

Techniczna obsługa konferencji naukowej
Zapewniamy obsługę techniczną konferencji w zakresie nagłośnienia, oświetlenia, multimediów.

Wykorzystywany sprzęt

Świadczymy usługi technicznej obsługi konferencji w zakresie multimediów (wynajem projektorów, plazm, realizacja wizji), nagłośnienia (wynajem nagłośnienia, mikrofonów), oświetlenia (wynajem oświetlenia dekoracyjnego, ruchomych głów, listew LED bar, reflektorów LED par), techniki scenicznej (wynajem kratownicy / trawersów, wynajem podestów scenicznych).

Doświadczenie

Wypożyczalnia RENTIM należy do firmy Bolesta Consulting, która działa na rynku od 2009 i w tym czasie zrealizowała z sukcesem wiele projektów konferencyjnych. Do naszych klientów należą m.in. Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, PKP, czy PGNiG.

Obsługa techniczna konferencji – jak zacząć?

Początkiem współpracy jest zawsze kontakt. Zapraszamy do przesyłania nam zapytań ofertowych na adres info (małpka) rentim.pl. W przypadku pytań, czy wątpliwości jesteśmy także do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 505-804-100.