Impreza firma - dostawa wyposażenia do strefy rozrywki
Impreza firmowa koncernu odzieżowego na Międzynardowych Targach Poznańskich – dostawa sprzętu do strefy rozrywki oraz obsługa techniczna

Jakie miasta obsługujemy

Rentim działa w całej Polsce, nie tylko w Warszawie. Jesteśmy zapraszani do współpracy przez firmy z całej kraju, ze wszystkich największych ośrodków miejskich: z Poznania, Łodzi, Gdańska, Wrocławia, Krakowa, Katowic, Rzeszowa, Lublina, Bydgoszczy i wielu wielu innych miast i miejscowości. Na życzenie obsługujemy również imprezy firmowe poza granicami Polski.

Jaki sprzęt oferujemy

Impreza firmowa w Łomży - wynajem plazm 60 cali i realizacja wizji
Impreza firmowa w Łomży – wynajem plazm 60 cali i realizacja wizji

Z jednej strony dostarczamy kompleksowe rozwiązania w zakresie nagłośnienia, oświetlenia, multimediów oraz techniki scenicznej. Posiadamy szeroki wybór ekranów projekcyjnych ramowych z odpowiednimi projektorami dużej mocy, dużą ilością plazm i telewizorów LCD / LED na wysokich stojakach, wiele ciekawego nagłośnienia np. ruchome głowych spot, wash; reflektory PAR, oświetlenie ledowe. Z drugiej zaś strony specjalizujemy się w organizowaniu stref rozrywki, wypożyczamy wtedy konsole wideo np. Xboxy z sensorami Kinect, ekrany plazmowe, wyposażenie takie jak pufy, fotele, wykładziny dywanowe. Zapewniamy ponadto hostessy i animatorki / animatorów.

Impreza świąteczna, MTP Poznań - dostawa stanowisk Xbox
Impreza mikołajkowa, Poznań – ogranizacja strefy rozrywki Xbox

Jak rozpocząć współpracę z Rentim

Zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 505-804-100 od poniedziałku do niedzieli od 08:00 do 22:00, bądź mailowo info (małpka) rentim.pl. Z przyjemnością przygotujemy dla Państwa wycenę, zaproponujemy sprzęt i odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości.

Pełne dane kontaktowe znajdziecie Państwo pod tym linkiem.