Transmisja live (livestreaming) z ceremoni zaślubin - Rzym
Transmisja live (livestreaming) z ceremonii zaślubin, Kapitol, Rzym

Zasięg działania – cała Polska i Europa

Rentim świadczy usługi obsługi technicznej wesel i ślubów na terenie całej Europy.

Transmisje na żywo oraz live-streaming

Oferujemy Państwu przekaz obrazu i dźwięku z jednego pomieszczenia do drugiego np. w gdy w sali zaślubin albo kościele nie mieszczą się wszyscy.  W takim przypadku nasze kamery przekazują obraz na zewnątrz, albo do innego pomieszczenia. W przypadku takich realizacji korzystamy z kamer, mikserów wizji, ekranów projekcyjnych i projektor, plazm.

Ślub i wesele - realizacja transmisji live (livestreaming)
Prywatna transmisja live do Internetu z ceremonii zaślubin, Łazienki Królewskie, Warszawa

Możemy zaproponować Państwu także transmisje live do internetu (live-streaming). Zaproszeni goście mogę wtedy oglądać na żywo ceremonię ślubu bądź wesele. Takie rozwiązanie polecane jest w sytuacjach gdy goście z zagranicy nie mogą przybyć, bądź też sam ślub ma miejsce za granicą i nie wszyscy mogą wyjechać na uroczystość. Realizujemy transmisje w całej Polsce i Europie. Współpracujemy z najlepszymi agencjami weddingowymi w Polsce.

Pokazy prezentacji ślubnych, zdjęć, filmów

Klienci zwracają się do nas z prośbą o wypożyczenie sprzętu do zrealizowania pokazu zdjęć, filmu, czy prezentacji ślubnej. Zapewniamy wynajem projektorów, ekranów projekcyjnych, czy plazm a także obsługę techniczną w trakcie. Za zwyczaj przyjeżdżamy na miejsce bezpośrednio przed projekcją czy pokazem, przygotowujemy sprzęt, w momencie przerwy sprzęt jest wnoszony i odbywa się prezentacja, czy pokaz zdjęć bądź filmów. Bezpośrednio po wydarzeniu sprzęt jest zabierany. Na życzenie pomagamy także w przygotowaniu i zestawieniu plików, bądź sprawdzamy ich poprawność i kompatybilność.

Pokaz slajdów - Łazienki Królewskie, Warszawa
Pokaz zdjęć pary młodej, Łazienki Królewskie, Warszawa

Dekoracja światłem

Posiadamy szeroką ofertę oświetlenia na wynajem. W skład sprzętu najczęściej wynajmowanego na wesela są reflektory LED par, listwy LED bar, ruchome głowy spot i wash a także projektory gobo. Oświetlenie jest instalowane, programowane i testowane przed rozpoczęciem się imprezy. W zależności od ilości użytego sprzętu może on pracować bezobsługowo, bądź w przypadku większych realizacji nad całością czuwa doświadczony realizator światła.

Wynajem nagłośnienia

Gdyby ktoś z Państwa bądź Państwa bliskich miał zacięcie muzyczne i chciał sam pobawić się w DJ-a bądź wodzireja to nasza wypożyczalnia umożliwia to Państwu. Możemy wynająć Państwu zestaw nagłośnienia dostosowany do pomieszczenia i ilości osób. Z tego rozwiązania korzystają Klienci, którzy mają smykałkę do techniki i wystarczy im krótkie przeszkolenie, aby obsłużyć prosty zestaw nagłośnieniowy. Zaawansowane systemy nagłośnienia wypożyczamy natomiast tylko z obsługą.

Zaproszenie do współpracy

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami. Czekamy na Państwa telefony od poniedziałku do niedzieli od 08:00 do 22:00 pod numerem 505-804-100. Można także wysłać nam maila na adres info (małpa) rentim.pl. Z przyjemnością przygotujemy Państwu wycenę oraz doradzimy w zakresie doboru sprzętu na Państwa wesele czy ślub.