Obsługa techniczna konferencji - własny transport
Transport sprzętu na terenie kraju realizujemy własnymi samochodami

Zasięg działania

Obsługę techniczną śniadań prasowych realizujemy na terenie całej Polski. Siedziba naszej firmy oraz magazyn zlokalizowane są w Warszawie. Dzięki takiej lokalizacji mamy bezpośredni dostęp do najważniejszych lokali i restauracji w których odbywają się śniadania prasowe. Nasi technicy znają specyfikacje najważniejszych obiektów, dlatego możecie być Państwo pewni, że nic nas nie zaskoczy. Centralne położenie Warszawy, nowe samochody dostawcze i osobowe a także technicy w największych miastach Polski pozwalają nam obsłużyć śniadanie prasowe w każdym zakątku kraju.

Sprzęt niezbędny do zorganizowania śniadania prasowego

Obsługa nagłośnieniowa konferencji prasowej
Obsługa nagłośnieniowa konferencji prasowej. „Vitkac”, Warszawa

Po pierwsze multimedia. Niezależnie od ilości zaproszonych gości muszą oni czegoś się dowiedzieć, coś zobaczyć. Może to być standardowa prezentacja power-point, pokaz zdjęć bądź pokaz filmowy. W zależności od wielkości lokalu, ilości zaproszonych gości i budżetu Klienta dobieramy odpowiedni sprzęt. Prezentację, zdjęcia, czy film można pokazać albo na zestawie projektor plus ekran projekcyjny, albo na plazmach, czyli dużych telewizorach umieszczonych na wysokich stojakach. Kolejną kwestią jest nagłośnienie.  Jeżeli jest ono niezbędne to dysponujemy profesjonalnym nagłośnieniem, najwyższej klasy mikrofonami, niezbędnymi akcesoriami. Warto pamiętać też o kostce dziennikarskiej (ang. press-box) fachowo zwanej splitterem XLR. Pozwoli ona zaproszonym dziennikarzom pozyskać dźwięk bezpośrednio z nagłośnienia. Oczywiście każde śniadanie prasowe jest inne dlatego lista sprzętu za każdym razem różni się od siebie. Zawsze montujemy sprzęt z wyprzedzeniem niezbędnym na jego przetestowanie i zabezpieczenie.

Obsługa techniczna śniadania prasowego
Świetna znajomość warszawskich lokali i restauracji, kultura osobista, doświadczenie – cechy wyróżniające RENTIM

Kluczowe wartości

Najwyższym priorytetem podczas każdej realizacji jest zadowolenie Klienta. Nasze doświadczenie w obsłudze śniadań prasowych pozwala nam bezbłędnie odpowiedzieć na potrzeby Klienta a także przewidywać możliwe problemy. Dbamy o swój wizerunek – nasi technicy ubrani są zawsze stosownie do okazji i komunikują się płynnie w języku angielskim.

Dlaczego warto powierzyć nam obsługę techniczną śniadania prasowego?

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie technicznej obsługi konferencji, eventów, imprez. Zaufali nam między innymi: Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, PKP, czy PGNiG.

Ja rozpocząć współpracę? 

Początkiem współpracy jest zawsze kontakt. Zapraszamy do przesyłania nam zapytań ofertowych dotyczących Państwa śniadania prasowego na adres info (małpka) rentim.pl. W przypadku pytań, czy wątpliwości jesteśmy także do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu 505-804-100.